FileMaker niezawodna platforma do tworzenia aplikacji

Goidea FileMaker to nowoczesna platforma do tworzenia aplikacji, w której wykorzystuje się niewielką ilość kodu. W jaki sposób zacząć pracę przy pomocy FileMaker? W pierwszej kolejności otwieramy arkusz kalkulacyjny w Excelu przy pomocy platformy FileMaker. Następnie możemy dodać kolejną tabelkę tak jak w Excelu, dodajemy arkusze. Platforma umożliwia łączenie arkuszy ze sobą,  w ten sposób tworząc relacje zależności, które pozwalają połączyć przykładowo historie kontaktów z klientami. Z kolei każdy wiersz tabeli możemy przedstawić w postaci formularza oraz bez problemu nawigować pomiędzy danymi, a także przeszukiwać. To właśnie umożliwia platforma FileMaker, możemy to zrobić bez pomocy programistów czy konsultantów. ClarisAcademy to idealne źródło wiedzy, z którego możemy korzystać podczas pracy z platformą FileMaker.

Jakie wsparcie możemy uzyskać przy pomocy platformy FileMaker?

 

Coraz więcej przedsiębiorstw ma duże wymagania, jeśli chodzi o bazę swoich klientów, jak i zapisu historii kontaktów. Równie ważny jest kompletny system CMR, system zarządzania handlowcami i zleceniami serwisowymi. Zarządzanie czasem, obsługa magazynu, czy kontrola lub planowanie produkcji to także ważne elementy dla nie jednego przedsiębiorcy.  Wsparcie, jakie firma może otrzymać przy pomocy najnowocześniejszej platformy FileMaker, jest nieodzowne. Dzięki połączeniu funkcji platformy z zewnętrznymi źródłami danych przy pomocy technologi API można przygotować dowolne rozwiązanie, spełniając w ten sposób wszystkie oczekiwania użytkowników. Ogromna szybkość platformy, która tworzy aplikację można, obniżyć koszty projektu oraz czas potrzebny na jej wykonanie i zminimalizować czas użytkowników.

Coraz więcej przedsiębiorstw ma duże wymagania, jeśli chodzi o bazę swoich klientów, jak i zapisu historii kontaktów

Korzyści płynące z platformy FileMaker

Platforma umożliwia swoim użytkownikom na bezpieczne rozpoczęcie pracy, nie mając wiedzy o efekcie końcowym programu, który tworzymy. Dzięki informacji zwrotnej od innych użytkowników można nanosić poprawki do systemy na bieżąco. W ten sposób można zmieniać wymagania dotyczące projektu na każdym etapie jego budowy. Aplikacje można stworzyć raz, a następnie udostępnić na innych platformach. Może również działać lokalnie lub w środowisku serwerowym oraz obsługiwana może być przez kilkaset użytkowników na raz. FileMaker to niezwykle bezpieczna platforma zarówno w zakresie technologi, jak i szyfrowania danych czy uprawnień dostępu. Rozbudowany ekosystem użytkowników z całego świata zapewnia duże bezpieczeństwo. Dzięki wsparciu profesjonalistów każdy użytkownik czuje się bardzo bezpiecznie. Koszt stworzenia jednej aplikacji jest niezwykle tani w porównaniu do innych technologi. Realizacja złożonych projektów przez jednego developera przebiega niezwykle szybko. Aplikacje zbudowane przy wykorzystaniu FileMaker działają na komputerach Mac, Windows, iPad czy też iPhone. Na wszystkich systemach bez problemu można korzystać z przeglądarek internetowych. Aplikacje tworzymy raz, a następnie działa od razu na urządzeniu. FileMaker cieszy się ogromną renomą na całym świecie.